Leczenie Alkoholizmu Słupsk

Leczenie Alkoholizmu Słupsk - WANT
Leczenie Alkoholizmu Słupsk

Leczenie alkoholizmu jest etapem długotrwałym. Nie wystarczy jak przypadku przeziębienia czy grypy zażyć pigułki poleżeć parę dni w łóżku. To w przeważającej mierze ciężka praca uzależnionego nad samym sobą. Bardzo ważna jest też rola najbliższego środowiska, rodziny, znajomych, współpracowników.

Kogo dotyczy alkoholizm?

Nie ma książkowej wersji kogo może dotknąć choroba alkoholowa. Dotyka ona osób w każdym wieku, o różnym statusie społecznym, wykształceniu oraz wykonujących różną pracę. Statystiki pokazują, że dużą podatność cierpienia na chorobę alkoholową posiadają tzw. Dorosłe Dzieci Alkoholików, czyli krócej DDA. Ponadto choroba alkoholowa towarzyszy często ludziom objętym stresem, żyjącym według dużego tempa, słabych psychicznie, postawionym w trudnej sytuacji życiowej. Każdego roku w Słupsku notuje się ogrom nowych przypadków wymagających podjęcia się dokładnego leczenia.

Leczenie alkoholizmu - na czym polega?

Leczenie choroby alkoholowej najlepsze rezultaty przynosi, gdy chorzy korzystają z pomocy terapeutów. Słupsk to miasto w którym dużo ludzi zdołało sie wyleczyć z chorby alkoholowej. Nad wszystkim czuwają wykwalifikowani terapeuci, a jeśli zachodzi taka potrzeba, kierują na detoks pod opieką kadry medycznej. Wszystko jest nie tylko bezpieczne, ale także bardzo skuteczne.

Gdzie udać się na leczenie?

Leczenie alkoholizmu najlepiej rozpocząć w specjalnym ośrodku. Nasza placówka położona jest niedaleko miejscowości Słupsk, w bliskości lasów i kojącej natury. To miejsce pomaga przemyśleniom, odłączeniu się od bieżących spraw i nauce życia bez nałogów.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego