Leczenie uzależnień – Gdańsk

Leczenie uzależnień – Gdańsk - WANT
Leczenie uzależnień – Gdańsk

Leczenie uzależnień w nadziei na pozytywniejsze jutro

Nałóg określa się jako nabyty stan nieprawidłowości w psychice, a czasami też związanego z fizjonomią, który pokazuje się się przez konieczność realizowania określonej rzeczy lub zażywania konkretnych szkodzących środków psychoaktywnych. Funkcjonują niejednolite rodzaje nałogów, wśród których najbardziej popularne to alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, leków, uzależnienie od hazardu, grania, komputera czy dopalaczy. W naszym ośrodku, który jest niedaleko miejscowości Gdańsk pomagamy pacjentom skutecznie wyjść z uzależnienia, wdrażając udowodnione naukowo leczenie psychologiczne. Ponadto, wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba, przeprowadzamy detoks, polegający na uwolnieniu organizmu z alkoholu czy innych trunków. Tylko wtedy istnieje możliwość by rozpocząć leczenie.

Leczenie w oparciu o skuteczne metody

W naszym ośrodku leczenia uzależnień o komfort przebywających oraz poprawność dbają wykwalifikowani terapeuci. To oni są przewodnikami po trudnej ścieżce leczenia. Ich moc i wiarygodność tkwi w tym, że kiedyś sami byli w podobnej sytuacji. Niejeden z nich to Dorosłe Dzieci Alkoholików lub osoby, które w najbliższym otoczeniu miały kogoś uzależnionego. Ci terapeuci wiedzą najlepiej jakie są trudy leczenia, na jakie przeszkody można trafić oraz co powinno się czynić w sytuacjach kryzysowych.

Jak wygląda leczenie uzależnień

W naszym ośrodku pomożonym około 50 km od miesjcowości Gdańsk, terapia polega na stałym przebywaniu w placówce oraz udziale w odpowiednio realizowanych zajęciach. Pacjenci uczestniczą w mitingach w grupie, terapii osobnej, zajęciach powiązanych ze sztuką oraz projekcjach filmowych. Ponadto lokalizacja ośrodka w urokliwym otoczeniu lasów, sprzyja sportowemu realizowaniu czasu wolnego, przemyśleniom oraz relaksowi psychicznemu od rzeczywistości. Leczenie uzależnień realizuje się w kameralnej atmosferze, zapewniającej spokój i pełną dyskrecję. To okres zastanowienia się nad sobą, ale także niezwykle ciężkiej pracy nad sobą.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego