Leczenie uzależnień – Gdynia

Leczenie uzależnień – Gdynia - WANT
Leczenie uzależnień – Gdynia

Leczenie uzależnień w walce o pozytywniejsze jutro

Uzależnienie określa się jako nabyty stan nieprawidłowości w psychice, a nieraz też związanego z fizjonomią, który objawia się przez przymus wykonywania określonej czynności lub brania konkretnych nieprzyjaznych środków psychoaktywnych. Funkcjonują niejednolite rodzaje uzależnień, wśród których najmocniej popularne to alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, leków, uzależnienie od hazardu, gier, Internetu czy dopalaczy. W naszej placówce, zlokalizowanym w niedaleko miesjcowości Gdynia umożliwiamy osobom szybko wyjść z uzależnienia, wykonując niezawodne leczenie psychologiczne. Ponadto, w razie konieczności, realizujemy detoks, polegający na uwolnieniu organizmu z alkoholu czy innych trunków. Tylko wtedy możemy rozpocząć terapię.

Leczenie w oparciu o sprawdzone metody

W naszym ośrodku leczenia uzależnień o komfort przebywających oraz skuteczność dbają wykwalifikowani terapeuci. To oni są przewodnikami po ciężkiej ścieżce leczenia. Ich siła i autentyczność tkwi w tym, że niegdyś sami byli w takiej sytuacji. Niejeden z nich to Dorosłe Dzieci Alkoholików lub ludzie, które w najbliższym otoczeniu miały osobę w nałogu. Ci terapeuci mają świadomość dokładnie jakie są trudy leczenia, na jakie nieprawidłowości można trafić oraz co należy robić w sytuacjach kryzysowych.

Jak odbywa się leczenie uzaleznień

W naszej placówce położonej około 55km od miasta Gdynia, leczenie uzależnienia polega na pełnym przebywaniu w placówce oraz udziale w odpowiednio realizowanych zajęciach. Pacjenci uczestniczą w mitingach w grupie, terapii indywidualnej, zajęciach powiązanych ze sztuką oraz projekcjach filmowych. Ponadto położenie ośrodka w malowniczym otoczeniu Kaszub, sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu wolnego, przemyśleniom oraz odpoczynkowi psychicznemu od codzienności. Leczenie uzależnień odbywa się w kameralnej atmosferze, gwarantującej spokój i pełną dyskrecję. To czas zastanowienia się nad sobą, ale także bardzo trudnej pracy nad sobą.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego