Leczenie uzależnień – Słupsk

Leczenie uzależnień – Słupsk - WANT
Leczenie uzależnień – Słupsk

Leczenie uzależnień w nadziei na lepsze jutro

Nałóg określa się jako nabyty stan nieprawidłowości w psychice, a nieraz także związanego z fizjonomią, który objawia się przez konieczność robienia danej rzeczy lub brania określonych nieprzyjaznych substancji psychoaktywnych. Istnieją rożne rodzaje uzależnień, wśród których najmocniej popularne to alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, lekomania, uzależnienie od hazardu, gier, Internetu czy dopalaczy. W naszym ośrodku, zlokalizowanym w mieście Słupsk umożliwiamy pacjentom skutecznie wyjść z uzależnienia, wdrażając udowodnione naukowo leczenie psychologiczne. Ponadto, w razie konieczności, przeprowadzamy detoks, polegający na oczyszczeniu ciała z napojów alkoholowych czy innych trunków. Tylko wtedy możemy zacząć terapię.

Leczenie alkoholizmu w oparciu o skuteczne metody - odwyk alkoholowy

W naszym ośrodku leczenia uzależnień o komfort pacjentów oraz skuteczność dbają profesjonalni terapeuci. To oni są wskaźnikami po trudnej ścieżce leczenia. Ich moc i autentyczność tkwi w tym, że w przeszłości sami znaleźli się w takiej sytuacji. Wielu z nich to DDA lub osoby, które w bliskim otoczeniu miały kogoś uzależnionego. Ci terapeuci wiedzą najlepiej jakie są ciężary terapii, na jakie nieprawidłowości można trafić oraz co powinno się robić w sytuacjach nieprawidłowych.

Jak wygląda leczenie

Leczenie w naszej placówce znajdującej się około 100 km od miejscowości Słupsk polega na nieprzerwanym przebywaniu w placówce oraz udziale w odpowiednio przygotowanych zajęciach. Pacjenci uczestniczą w spotkaniach grupowych, terapii osobnej, zajęciach powiązanych z artyzmem oraz projekcjach filmowych. Ponadto lokalizacja ośrodka w malowniczym otoczeniu lasów, sprzyja aktywnemu realizowaniu czasu wolnego, zadumie oraz relaksowi psychicznemu od rzeczywistości. Leczenie uzależnień realizuje się w przyjaznej atmosferze, zapewniającej komfort i pełną dyskrecję. To okres wyciszenia, ale także niezwykle ciężkiej pracy nad sobą.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego