Leczenie uzależnień - Starogard Gdański

Leczenie uzależnień - Starogard Gdański - WANT
Leczenie uzależnień - Starogard Gdański

Leczenie uzależnień w walce o lepsze jutro

Nałóg określa się jako nabyty stan nieprawidłowości w psychice, a czasami też fizycznego, który objawia się przez przymus wykonywania określonej rzeczy lub zażywania określonych szkodzących substancji psychoaktywnych. Istnieją rożne rodzaje nałogów, wśród których najbardziej znane to alkoholizm, narkomania, lekomania, uzależnienie od hazardu, grania, Internetu czy dopalaczy. W naszej placówce, położonym w [NAZWA MIEJSCOWOŚCI] pomagamy ludziom szybko wyjść z uzależnienia, wykonując sprawdzone leczenie psychologiczne. Ponadto, w razie konieczności, realizujemy detoks, polegający na uwolnieniu organizmu z alkoholu czy innych substancji. Tylko wtedy możemy rozpocząć terapię.

Leczenie w oparciu o sprawdzone metody

W naszym ośrodku leczenia uzależnień o dobre samopoczucie pacjentów oraz skuteczność dbają najlepsi terapeuci. To oni są przewodnikami po ciężkiej drodze leczenia. Ich moc i autentyczność tkwi w tym, że w przeszłości sami byli w takiej sytuacji. Niejeden z nich to DDA lub osoby, które w najbliższym otoczeniu miały osobę w nałogu. Ci terapeuci mają świadomość najlepiej jakie są ciężary terapii, na jakie przeszkody można trafić oraz co należy czynić w sytuacjach kryzysowych.

Jak odbywa się leczenie

Leczenie w naszej placówce znajudjącej się w mieście Starogard Gdański, polega na pełnym pobycie w placówce oraz udziale w odpowiednio przygotowanych zajęciach. Pacjenci uczestniczą w spotkaniach grupowych, terapii osobnej, zajęciach związanych ze sztuką oraz projekcjach filmowych. Ponadto lokalizacja ośrodka w malowniczym otoczeniu lasów, sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu wolnego, zadumie oraz relaksowi psychicznemu od codzienności. Leczenie uzależnień odbywa się w kameralnej atmosferze, gwarantującej spokój i pełną dyskrecję. To czas wyciszenia, ale także niezwykle ciężkiej pracy nad własną osobą.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego