Odwyk Alkoholowy – Gdańsk

Odwyk Alkoholowy – Gdańsk - WANT
Odwyk Alkoholowy – Gdańsk

Odwyk alkoholowy początkiem łatwiejszego życia

Niestety, w związku z pojęciem odwyk alkoholowy wytworzyło się mnóstwo bajek. Dużo osób w wyobraźni widzi tylko brudne osoby podłączone do urządzeń, by uwolnić z ich organizmów trujących substancji. W rzeczywistości problem alkoholizmu może tyczyć osób z naszego najbliższego otoczenia, choć niewiele na to wskazuje. My w naszej placówce niedaleko miasta Gdańsk pokazujemy jak wygląda skuteczny odwyk alkoholowy.

Na czym polega odwyk alkoholowy

Powszechnie twierdzi się, że odwyk alkoholowy to tylko tak zwany detoks, czyli uwolnienie ciała od działania środków alkoholowych. W rzeczywistości jest to tylko początkowa faza odwyku alkoholowego, pozwalająca podjęcie kolejnych kroków. Dopiero później rozpoczyna się trudna walka o pozytywne, usuwanie swoich niedociągnięć, uświadamianie negatywnej roli alkoholu.

Odwyk alkoholowy - zasady

W naszym ośrodku leczenia uzależnień blisko miasta Gdańsk obowiązują określone punkty. Są one wdrożone dlatego, że wiemy jakie plusy przynoszą. Pierwszą zasadą odwyku alkoholowego jest absolutny zakaz picia napojów wyskokowych. Powinien to być okres uwolnienia organizmu i umysłu.

Ponadto niezwykle istotną zasadą podczas odwyku alkoholowego jest szacunek dla innego człowieka. Podczas sesji terapeutycznych niezwykle często inni uczestnicy będą mówić o kwestiach nieprzyjemnych dla nich, a nawet wstydliwych. Istotne jest, by nie oceniać takiego pacjenta, umożliwić mu przyznać się do winy i naprawić to, co uległo destrukcji.

Odwyk alkoholowy w naszej placówce uzależnień niedaleko Gdańska to głównie zaufanie, o którą dbamy szczególnie. Funkcjonuje prawda zasada, że wszystko, co zobaczymy w placówce o innych ludziach, zostaje za murami placówki. Dzięki temu odwyk alkoholowy jest przeprowadzany w atmosferze wzajemnej przyjaźni i zaufania.

Odwyk alkoholowy jest często doskonałą przepustką do lepszego życia. Podejmiesz wyzwanie?

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego