Odwyk Alkoholowy – Gdynia

Odwyk Alkoholowy – Gdynia - WANT
Odwyk Alkoholowy – Gdynia

Odwyk alkoholowy początkiem lepszego życia

Z przykrością stwierdzamy, że w związku z wyrażeniem odwyk alkoholowy narosło wiele mitów. Dużo ludzi wyobraża sobie tylko zaniedbane osoby podłączone do aparatury, by uwolnić z ich ciał trujących substancji. W rzeczywistości kwestia uzależnienia może odnosić się do ludzi z naszego bliskiego otoczenia, choć nic na to wskazuje. My w naszym ośrodku który mieści sie niedaleko Gdyni udowadniamy jak wygląda skuteczny odwyk alkoholowy.

Jak wygląda odwyk alkoholowy

Powszechnie uważa się, że odwyk alkoholowy to tylko tak zwany detoks, czyli uwolnienie ciała od działania substancji alkoholowych. W rzeczywistości jest to tylko pierwsza część odwyku alkoholowego, umożliwiająca podjęcie kolejnych działań. Dopiero później rozpoczyna się trudna walka o lepsze jutro, usuwanie swoich niedociągnięć, uświadamianie negatywnej roli alkoholu.

Odwyk alkoholowy - koniecznie pamiętaj

W naszej placówce leczenia uzależnień blisko miasta Gdynia obowiązują pewne punkty. Są one wdrożone z tego powodu, że mamy świadomość jakie plusy przynoszą. Podstawową zasadą odwyku alkoholowego jest absolutny zakaz spożywania napojów wyskokowych. Powinien to być czas oczyszczenia ciała i umysłu.

Poza tym bardzo istotną zasadą w trakcie odwyku alkoholowego jest szacunek dla drugiej osoby. Podczas spotkań terapeutycznych bardzo często inni uczestnicy będą mówić o kwestiach nieprzyjemnych dla nich, a nawet wstydliwych. Istotne jest, by nie wydawać osądów takiego pacjenta, umożliwić mu przyznać się do winy i naprawić to, co uległo destrukcji.

Odwyk alkoholowy w placówce uzależnień 60km od miejscowości Gdynia to przede wszystkim zaufanie, o którą dbamy szczególnie. Istnieje żelazna zasada, że wszystko, co zobaczymy w placówce o innych pacjentach, zostaje za środowisko placówki. Dzięki temu odwyk alkoholowy może być przeprowadzany w atmosferze wzajemnej przyjaźni i zaufania.

Odwyk alkoholowy jest często najlepszą przepustką do lepszego życia. Podejmiesz wyzwanie?

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego