Ośrodek dla Alkoholików – Pomorskie

Ośrodek dla Alkoholików – Pomorskie - WANT
Ośrodek dla Alkoholików – Pomorskie

Alkoholizm to choroba, która może zniszczyć wszystkie obszary życia. To nie tylko problem natury zdrowotnej, powodujący destrukcję organizmu, ale także psychicznej i społecznej. Rolą naszego ośrodka dla alkoholików jest leczenie alkoholików i uświadamianie im jakie spustoszenie sieje ich uzależnienie.

Terapia w ośrodku dla alkoholików

Terapia w naszym ośrodku leczenia alkoholików opiera się na specjalnie opracowanym planie. Korzystamy ze sprawdzonych metod, które zostały opracowane przez światowej sławy specjalistów. Ponadto terapia prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę. Jej siła tkwi w tym, że sami kiedyś byli w podobnej sytuacji - to często dorosłe dzieci alkoholików lub osoby mające w najbliższym otoczeniu osoby uzależnione. Dzięki temu mogą realnie pomagać potrzebującym.

Ośrodek dla alkoholików - czym się wyróżniamy?

Nasz ośrodek dla alkoholików zlokalizowany jest w ustronnym i malowniczym miejscu województwa pomorskiego. Pozwala to stworzyć komfortową atmosferę ciszy oraz dyskrecji. Wśród kaszubskiej natury jest dużo miejsca na kontemplację, przemyślenia oraz nauki życia w trzeźwości.

Nasz ośrodek to komfortowy dom, w którym jednocześnie może uczestniczyć w terapii kilkunastu alkoholików. Wszystkim mieszkańcom udostępniamy bardzo wygodne pokoje. Dbamy o smaczną i zdrową dietę, a jeśli któryś z uczestników terapii ma swoje indywidualne preferencje żywieniowe, bierzemy je pod uwagę. To jedyny taki ośrodek dla alkoholików w województwie pomorskim, gdzie uczymy się organizacji czasu wolnego oraz udostępniamy możliwość uprawiania sportu - nie tylko na łonie pięknej kaszubskiej natury.

Kompleksowa pomoc dla alkoholików

Jesteśmy ośrodkiem, który za cel stawia sobie pomoc alkoholikom w każdym stadium rozwoju choroby. Pokazujemy, że nie ma rzeczy niemożliwych! Udowadniamy uzależnionym i ich rodzinom, że od dna można się odbić, a promile można wyrzucić raz na zawsze z życia!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego