Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdańsk

Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdańsk - WANT
Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdańsk

Ośrodek leczenia alkoholizmu - ogromna szansa na lepsze życie

Ośrodek leczenia alkoholizmu niedaleko miasta Gdańsk to miejsce, które daje ludziom wiarę, nawet, gdy naprawdę jest już jej bardzo mało. Prezentujemy naszym uczestnikom terapii, że Ośrodek leczenia alkoholizmu - Twoja szansa na lepsze życiejeszcze nic nie jest w najgorszym punkcie i wspólnie możemy wyruszyć na walkę o lepszą przyszłość. Pokażemy jak cudowne jest życie bez alkoholu oraz jak można odbudować uczucia z otoczeniem.

Jak wygląda nasz ośrodek

Nasz ośrodek leczenia uzależnień nieco różni się od realnych podobnych miejsc. Podczas terapii przebywa tu kilkanaście ludzi, których obowiązuje bezwzględna zasada niekłamanego szacunku i dyskrecji. Taka spokojna atmosfera pomaga w skuteczności terapii. Uczestnicy terapii mogą bowiem bez skrępowania mówić o osobistych problemach, zapomnieć o wstydzie i zrealizować pewne emocje. Kameralnej i przyjaznej atmosferze sprzyja także otoczenie. Nasi klienci zaproszeni są do komfortowego wnętrza, kompleksowych pokojów oraz przyjaznego otoczenia. A jak ono wygląda? Wielkie zielone drzewa i natura cudownych Kaszub sprzyja refleksji. Nasz ośrodek leczenia uzależnień znajduje się 50km od miasta Gdańsk, położony jest w samym sercu Kaszub, skąd łatwo można dostać się do głównych punktów województwa pomorskiego.

Jak wygląda leczenie w ośrodku leczenia uzależnień

Dzień w ośrodku leczenia uzależnień niedaleko miejscowosci Gdańsk obarczony jest dokładnym planem, do którego należy się bezwzględnie stosować. W trakcie terapii pacjenci uczestniczą w dedykowanych spotkaniach z terapeutą, zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Ponadto każdy uczestnik terapii ma dostęp do zajęć związanych ze sportem, filmem, i sztuką. To pozwala wyrazić siebie i swoje emocje inaczej niż werbalnie.

Do naszego ośrodka leczenia uzależnień przyjeżdżają wszystkie osoby, które chcą wyjść z piekła uzależnienia. Skutki pobytu u nas są długotrwałe i pozwalają na życie w trzeźwości. To wielka szansa na lepsze jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego