Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdynia

Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdynia - WANT
Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdynia

Ośrodek leczenia alkoholizmu - Twoja szansa na lepsze życie

Ośrodek leczenia alkoholizmu 60km od miasta Gdynia to miejsce, które daje uzależnionym nadzieję, nawet, gdy naprawdę jest już jej jak na lekarstwo. Pokazujemy naszym uczestnikom terapii, że Ośrodek leczenia alkoholizmu - Twoja szansa na lepsze życie jeszcze nic nie jest w najgorszym punkcie i razem możemy wyruszyć na walkę o wspaniałą przyszłość. Pokażemy jak cudowne jest życie bez alkoholu oraz jak można odbudować emocje z rodziną.

Jak funkcjonuje nasz ośrodek

Nasz ośrodek leczenia uzależnień WANT nieco różni się od realnych podobnych placówek. Jednorazowo przebywa tu kilkanaście osób, których obowiązuje bezwzględna zasada niekłamanego szacunku i dyskrecji. Taka spokojna atmosfera pomaga w prawidłowości leczenia. Pacjenci mogą bowiem bez wstydu mówić o osobistych problemach, zapomnieć o skrępowaniu i wytworzyć pewne relacje. Domowej i przyjaznej atmosferze pomaga także otoczenie. Nasi pacjenci zaproszeni są do komfortowego domu, komfortowych pokojów oraz przyjaznego otoczenia. A jak ono się prezentuje? Kojące drzewa i natura cudownych Kaszub pomaga refleksji. Nasz ośrodek leczenia uzależnień zlokalizowany jest w samym sercu Kaszub niedaleko miejscowości Gdynia, skąd łatwo można dostać się do głównych punktów województwa pomorskiego.

Jak wygląda pobyt w ośrodku leczenia uzależnień

Dzień w naszym ośrodku leczenia uzależnień realizowany jest konkretnym planem, do którego należy się całkowicie przyporządkować. Podczas pacjenci uczestniczą w dedykowanych spotkaniach ze specjalistą, zarówno w grupie, jak i w cztery oczy. Ponadto każdy pacjent terapii ma dostęp do zajęć sportowych, filmowych i związanych ze sztuką. To pozwala wyrazić siebie i swoje emocje inaczej niż werbalnie.

Do naszego ośrodka leczenia uzależnień zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wyjść z okropieństwa alkoholizmu. Skutki pobytu u nas są widoczne długi czas i umożliwiają na życie w trzeźwości. To wielka szansa na lepsze jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego