Ośrodek Leczenia Uzależnień – Starogard Gdański

Ośrodek Leczenia Uzależnień – Starogard Gdański - WANT
Ośrodek Leczenia Uzależnień – Starogard Gdański

Ośrodek leczenia alkoholizmu - ogromna szansa na lepsze jutro

Ośrodek leczenia alkoholizmu położony niedaleko miasta Starogard Gdański to obiekt, które daje uzależnionym nadzieję, nawet, gdy naprawdę jest już jej jak na lekarstwo. Pokazujemy naszym pacjentom, że Ośrodek leczenia alkoholizmu - Twoja szansa na lepsze życie jeszcze nic nie jest stracone i wspólnie możemy wyruszyć na walkę o wspaniałą przyszłość. Pokażemy jak cudowne jest życie bez alkoholu oraz jak można odbudować uczucia z bliskimi.

Jak wygląda nasz ośrodek

Nasz ośrodek leczenia uzależnień trochę różni się od typowych podobnych placówek. Podczas terapii jest tu kilkanaście ludzi, których obowiązuje całkowita zasada niekłamanego poszanowania i dyskrecji. Taka spokojna atmosfera pomaga w skuteczności terapii. Uczestnicy terapii mogą bowiem bez wstydu rozmawiać o osobistych dylematach, zapomnieć o skrępowaniu i zrealizować pewne emocje. Domowej i przyjaznej atmosferze pomaga także otoczenie. Nasi klienci zaproszeni są do wygodnego domu, komfortowych pokojów oraz przyjaznego otoczenia. A jak ono wygląda? Kojące drzewa i natura cudownych Kaszub pomaga refleksji. Nasz ośrodek leczenia uzależnień zlokalizowany jest w samym centrum Kaszub 80km od miasta Starogard Gdański, skąd bez problemu można dostać się do newralgicznych punktów Pomorza.

Jak wygląda leczenie w ośrodku leczenia uzależnień

Dzień w naszym ośrodku leczenia uzależnień zlokalizowanym stosunkowo niedaleko Starogardu Gdańskiego realizowany jest konkretnym planem, do którego należy się bezwzględnie stosować. W trakcie terapii pacjenci uczestniczą w specjalnych spotkaniach z terapeutą, zarówno w grupie, jak i w cztery oczy. Ponadto każdy pacjent terapii ma dostęp do zajęć związanych ze sportem, filmem, i sztuką. To umożliwia wyrazić siebie i swoje emocje inaczej niż werbalnie.

Do naszego ośrodka leczenia uzależnień zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wyjść z piekła alkoholizmu. Skutki pobytu u nas są widoczne długi czas i umożliwiają na życie w trzeźwości. To wielka szansa na lepsze jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego