Ośrodek Leczenia Uzależnień - Wejherowo

Ośrodek Leczenia Uzależnień - Wejherowo - WANT
Ośrodek Leczenia Uzależnień - Wejherowo

Ośrodek leczenia alkoholizmu - Twoja szansa na lepsze życie

Ośrodek leczenia alkoholizmu na kaszubach niedaleko miasta Wejherowo to miejsce, które daje uzależnionym nadzieję, nawet, gdy realnie jest już jej bardzo mało. Pokazujemy naszym uczestnikom terapii, że Ośrodek leczenia alkoholizmu - Twoja szansa na lepsze życiejeszcze nic nie jest stracone i razem możemy wyruszyć na walkę o wspaniałą przyszłość. Zaprezentujemy jak cudowne jest życie bez uzależnienia oraz jak można odbudować relacje z bliskimi.

Jak funkcjonuje nasz ośrodek

Nasz ośrodek leczenia uzależnień trochę różni się od realnych podobnych miejsc. Jednorazowo jest tu kilkanaście ludzi, których obowiązuje całkowita zasada niekłamanego poszanowania i dyskrecji. Taka spokojna atmosfera pomaga w prawidłowości leczenia. Pacjenci mogą bowiem bez skrępowania rozmawiać o swoich problemach, zapomnieć o skrępowaniu i wytworzyć pewne relacje. Domowej i pozytywnej atmosferze pomaga także otoczenie. Nasi klienci zaproszeni są do komfortowego wnętrza, komfortowych pokojów oraz miłego otoczenia. A jak ono wygląda? Kojące drzewa i natura przepięknych Kaszub pomaga przemyśleniom. Nasz ośrodek leczenia uzależnień położony jest w samym centrum Kaszub 60 km od miejscowości Wejherowo, skąd łatwo można dostać się do newralgicznych punktów województwa pomorskiego.

Jak wygląda pobyt w ośrodku leczenia uzależnień

Dzień w ośrodku leczenia uzależnień WANT niedalego miasta Wejherowo realizowany jest|obarczony jest} dokładnym planem, do którego należy się bezwzględnie przyporządkować. Podczas pacjenci uczestniczą w dedykowanych spotkaniach z terapeutą, zarówno w grupie, jak i w cztery oczy. Ponadto każdy uczestnik terapii ma dostęp do zajęć związanych ze sportem, filmem, i sztuką. To umożliwia wyrazić siebie i swoje emocje inaczej niż słowami.

Do naszego ośrodka leczenia uzależnień zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wyjść z okropieństwa alkoholizmu. Skutki pobytu u nas są widoczne długi czas i umożliwiają na życie w trzeźwości. To wielka szansa na cudowne jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego