Ośrodek Odwykowy – Gdańsk

Ośrodek Odwykowy – Gdańsk - WANT
Ośrodek Odwykowy – Gdańsk

Alkoholizm to choroba, która w zatrważającym tempie obejmuje większość aspektów życia osoby uzależnionej. W mgnieniu oka burzą się przez lata budowane relacje, nikną najważniejsze wartości, na pierwszy plan wchodzi alkohol, zastępując inne, dużo bardziej istotne sprawy. Nasz ośrodek odwykowy WANT to miejsce, gdzie może rozpocząć się nowe życie osoby uzależnionej. Niestety, najtrudniejsze jest podjęcie decyzji o samym leczeniu. Dużą rolę w uświadamianiu uzależnionemu jaki ma problem odgrywa rodzina i najbliższe otoczenie.

Ośrodek odwykowy szansą na nowe życie

Ośrodek odwykowy WANT, położony niedaleko Gdańska w otulinie kaszubskich lasów i jezior. To miejsce, gdzie można zapomnieć o codzienności, odciąć się zupełnie od problemów. Terapia prowadzona jest przez terapeutów posiadających szereg niezbędnych kwalifikacji.

Ośrodek odwykowy - dla kogo?

Ośrodek odwykowy w pobliżu Gdańska to miejsce dla ludzi odważnych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu i przerwać destrukcyjną karuzelę nałogu. To także ośrodek dla osób, które pogubiły się w uzależnieniu, potrzebują pomocy w wytyczeniu dalszej ścieżki.

Lokalizacja ośrodka odwykowego

Nasz ośrodek odwykowy zlokalizowany jest w bliskiej odległości od Gdańska, gdzie kończy się miejski zgiełk, a rozpoczyna kojąca gra przyrody. Bliskość lasów sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, co jest częścią terapii i umożliwia naukę umiejętności planowania wolnego czasu. Ponadto dla osób uzależnionych bardzo ważna jest zazwyczaj dyskrecja. Ustronne miejsce na Kaszubach jest idealne, by pozostać anonimowym.

Standardy ośrodka odwykowego

Nasz ośrodek odwykowy niedaleko Gdańska daleko odbiega od wizji typowych placówek tego typu. To miejsce przyjazne, przypominające komfortowy hotel z dobrymi warunkami. Nasi pacjenci otoczeni są profesjonalną opieką terapeutów i lekarzy, mają do dyspozycji zajęcia sportowe oraz indywidualną dietę. Pobyt w ośrodku odwykowym jest nie tylko ciężką pracą, ale także odpoczynkiem od ciężarów życia i momentem by zatrzymać się.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego