Ośrodek Odwykowy – Pomorskie

Ośrodek Odwykowy – Pomorskie - WANT
Ośrodek Odwykowy – Pomorskie

Ośrodek odwykowy to miejsce, gdzie możesz zacząć nowe życie, wolne od nałogu. Tu damy Ci drugą, a może kolejną szansę, podamy dłoń i pokażemy, jak wiele możesz naprawić. Nikogo nie skreślamy. Nawet gdy upadniesz, podamy Ci pomocną dłoń i jeszcze bardziej zmotywujemy do dalszej walki.

Jak wygląda terapia w ośrodku odwykowym?

Terapia w ośrodku odwykowym WANT w województwie pomorskim, polega na kompleksowej terapii, opartej o różnorodne zajęcia tematyczne. Do głównych punktów dnia zalicza się:

  • spotkania grupowe, gdzie wymieniamy się doświadczeniami, motywujemy się wzajemnie. Mają one ważną rolę w procesie odwykowym, ponieważ uświadamiają, że nie zostaliśmy sami na polu walki i inni mają podobny problem.
  • spotkania indywidualne z terapeutą jeśli zachodzi taka potrzeba
  • organizacja czasu wolnego w ośrodku poprzez czynne uprawianie sportu i korzystanie z darów pobliskiej przyrody
  • zajęcia związane ze sztuką, gdzie każdy może wyrazić co czuje
  • zajęcia filmowe, czyli oglądanie projekcji o tematyce alkoholizmu

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

W województwie pomorskim istnieje wiele ośrodków odwykowych. Nasz wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrymi warunkami, gwarantującymi komfort pacjentów. Pokoje są wygodne, przypominają bardziej hotel niż sale terapeutyczne. Serwujemy też smaczne posiłki i bierzemy pod uwagę indywidualną dietę naszych pacjentów. Ponadto wszyscy przebywający w ośrodku odwykowym, są otoczeni specjalistyczną stałą opieką lekarską, dlatego mogą czuć się naprawdę bezpieczni.

Nasz ośrodek odwykowy zlokalizowany w województwie pomorskim to także tak ważna i poszukiwana dyskrecja. Dzięki doskonałemu położeniu w środku kaszubskiej natury, pacjenci pozostają anonimowi i nikt nie dowie się o ich często wstydliwym problemie.

Pobyt w ośrodku odwykowym może być pierwszym i najważniejszym krokiem ku lepszemu życiu. Pomożemy Ci znaleźć nowy sens, udowodnimy, że jesteś nadal silnym człowiekiem, który potrafi przezwyciężyć nawet najtrudniejsze słabości.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego