Ośrodek Terapii Uzależnień – Pomorskie

Ośrodek Terapii Uzależnień – Pomorskie - WANT
Ośrodek Terapii Uzależnień – Pomorskie

Ośrodek terapii uzależnień to miejsce dające ludziom nowe życie i nadzieję. Pomagamy uwolnić się ze zniewalających kajdan nałogu, uświadamiając, że życie bez niego jest nie tylko łatwiejsze, ale także piękniejsze. Nasz ośrodek to kameralne miejsce, położone w bardzo urokliwej strefie województwa pomorskiego.

Położenie ośrodka terapii uzależnień

Doskonale wiemy, że terapia to nie tylko spotkania i zajęcia. Staramy się, by nasi pacjenci przez cały pobyt w ośrodku terapii uzależnień czuli się jak u siebie w domu. To właśnie dlatego tworzymy kameralną atmosferę, opierającą się na wzajemnym zaufaniu oraz zrozumieniu. Jednorazowo w ośrodku może przebywać kilkanaście osób, co tworzy zgrany zespół, przed którym można przełamywać swoje nawet największe słabości.

Ośrodek terapii uzależnień położona jest w województwie pomorskim, w samym sercu kojących Kaszub, gdzie szum lasu sprzyja kontemplacji i odpoczynkowi. To także znakomite miejsce, by spędzać aktywnie czas i uprawiać różnego typu sporty, do czego zawsze bardzo zachęcamy.

Dzień w ośrodku terapii uzależnień

Każdy dzień w ośrodku terapii uzależnień obwarowany jest ściśle określonym planem. Uczestnicy terapii doskonale wiedzą co ich czeka, z jakimi zajęciami będą musieli się zmierzyć. Bardzo ważne są mitingi grupowe, gdzie można otworzyć się przed ludźmi mającymi podobne do naszych problemy. Istnieją także terapie indywidualne, zajęcia filmowe czy związane ze sztuką. Nasi podopieczni zyskują także wolny czas, gdzie sami muszą stawić czoła swoim zainteresowaniom i rządzom. Zdobywania umiejętności planowania własnego czasu jest niezwykle istotnym elementem terapii.

Ile trwa pobyt w ośrodku

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile trwa pobyt w ośrodku terapii uzależnień. W dużej mierze zależy to od samej osoby uzależnionej. Każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. My mu to dajemy.

Ośrodek terapii uzależnień w województwie pomorskim to szansa na lepsze życie.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego