Ośrodek Terapii Uzależnień - Gdańsk

Ośrodek Terapii Uzależnień - Gdańsk - WANT
Ośrodek Terapii Uzależnień - Gdańsk

Niedaleko Gdańska, pośród bajecznej natury, znajduje się miejsce niezwykłe, które przywraca ludziom nadzieję i wiarę w lepsze jutro. To przestrzeń pełna wzajemnej życzliwości i wsparcia, gdzie w bardzo kameralnej atmosferze staramy się stworzyć wspaniałą atmosferę. Mowa o prywatnym ośrodku terapii uzależnień, zlokalizowanym w samym sercu malowniczych Kaszub.

Jak wygląda codzienność w ośrodku

Dzień w ośrodku terapii uzależnień opiera się o ściśle określony plan. Nie może w nim zabraknąć wzajemnych spotkań grupowych, jak i terapii indywidualnej. Uczymy naszych pacjentów jak planować sobie czas wolny i czym zastąpić nałóg. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku oraz uprawiania sportów. Pokazujemy, że to czasami niewłaściwa organizacja dnia oraz brak rozwijania pasji pchała ich w ramiona alkoholu. Ponadto w ośrodku terapii uzależnień niedaleko Gdańska emitowane są filmy motywujące i uświadamiające jakie szkody i spustoszenie sieje w życiu alkohol.

A co później?

Po opuszczeniu ośrodka terapii uzależnień nasi pacjenci zachęcani są do cyklicznych mitingów. Polegają one na spotkaniach ludzi, którzy są w trakcie terapii oraz tych, którzy zakończyli etap pobytu w ośrodku i próbują życia w abstynencji w swoim środowisku. To bardzo ważne dla obu stron, by utrzymać płynność i skuteczność terapii.

Ośrodek terapii dla wymagających

Jesteśmy ośrodkiem terapii uzależnień, który stawia przede wszystkim na skuteczność leczenia. Staramy się, by owoce nie były zbierane tylko podczas pobytu w ośrodku, ale także do końca życia. Nasi pacjenci zyskują pewność siebie i wierzą, że życie bez alkoholu pomaga im w relacjach oraz codzienności.

Ośrodek terapii uzależnień położony jest niedaleko Gdańska, co gwarantuje łatwy dojazd. To miejsce przyjazne, gdzie oferujemy kompleksową terapię, w razie konieczności bezpieczny detoks oraz opiekę wykwalifikowanych specjalistów.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego