Ośrodek Terapii Uzależnień – Gdynia

Ośrodek Terapii Uzależnień – Gdynia - WANT
Ośrodek Terapii Uzależnień – Gdynia

Jesteśmy miejscem, które świadczy kompleksową pomoc osobom uzależnionym. W przeciwieństwie do innego tego typu placówek, nie ograniczamy się tylko do leczenia alkoholizmu, ale pomagamy także osobom mającym problem z hazardem, narkotykami, czy przyjmowaniem zbyt dużej ilości leków. Stosujemy bezpieczne metody, gwarantujące widoczne i długotrwale efekty. Nasza placówka zlokalizowana jest na Kaszubach, skąd jest doskonały dojazd do Gdyni i innych większych miast.

Rola ośrodka terapii uzależnień

Główną rolą ośrodka terapii uzależnień alkoholowych jest uwolnienie osób od alkoholi i innych zniewalających rzeczy. Jako że alkoholizm jest chorobą chroniczną, mogą następować w ciągu życia jego nawroty. Wiąże się to z faktem, że alkoholik do końca swojego życia nie powinien sięgać po alkohol, nawet okazjonalnie i w małych ilościach. Ośrodek terapii uzależnień niedaleko Gdyni, realizuje pełne leczenie, wraz z oczyszczającym organizm detoksem, zajęciami grupowymi, spotkaniami indywidualnymi oraz innymi formami leczenia.

Rola rodziny w terapii

Rola rodziny w terapii osób uzależnionych jest bardzo ważna. To w ich otoczeniu uzależniony będzie musiał radzić sobie samodzielnie po terapii. Mamy tego ogromną świadomość, dlatego zapraszamy najbliższych do naszego ośrodka terapii uzależnień i prowadzimy dla nich specjalne spotkania. Pokazujemy jak powinni reagować na niektóre sytuacje, chcemy, by zrozumieli pewne mechanizmy, które rządzą osobą uzależnioną, pokazujemy jaka jest ich rola w procesie uwolnienia od uzależnienia. Dzięki doskonałemu położeniu naszego ośrodka terapii uzależnień niedaleko Gdyni, rodziny chętnie odwiedzają nas, by uczestniczyć w zajęciach.

Nasz ośrodek terapii uzależnień pomaga pozbyć się zniewolenia, jakim jest alkohol, narkotyki, leki czy hazard. Specjalnie ułożona terapia, opierająca się o ściśle określony plan dnia, pomogła już wielu osobom odbudować swój dotychczasowy świat. Pomożemy i Tobie!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego