Ośrodek Uzależnień – Gdańsk

Ośrodek Uzależnień – Gdańsk - WANT
Ośrodek Uzależnień – Gdańsk

Z pewnością z wielu nas na wyrażenie "ośrodek uzależnień" w głowie wytwarza obraz brzydkiej, przepełnionej przestrzeni o wątpliwym działaniu. My udowadniamy, że tak nie musi być, że osoby uzależnione zasługują na ogromny respekt i często po prostu za głęboko pogubiły się w życiu. Nasz Ośrodek uzależnień niedaleko Gdańska przypomina bardziej wygodny pensjonat na zaciszu w samym sercu Kaszub. Komfortowe pokoje, spokojna atmosfera, mała ilość pacjentów w jednym czasie przebywająca w ośrodku uzależnień, sprzyja terapii.

Ośrodek uzależnień - dla kogo?

Do ośrodka uzależnień 50km od miasta Gdańsk zachęcamy szczególnie osoby, które nie radzą sobie z własnymi nawykami i pomimo walki nie udało im się wygrać z nałogiem. Zachęcamy także osoby, których pierwszym krokiem w walce o pozytywne jutro będzie decyzja o pobycie u nas. Zapraszamy także tych, którzy leczenie mają już za sobą i pragną dzielić się swoimi doświadczeniami podczas mitingów z innymi pacjentami. To bardzo istotne dla wszystkich stron.

Dlaczego nasz ośrodek uzależnień?

Nasz ośrodek uzależnień niedaleko miejscowości Gdańsk wyróżnia się głównie wspaniałą kadrą. To ludzie, którzy często sami mieli problemy z uzależnieniem lub innym uzależnieniem w sposób bezpośredni lub pośredni, np. wśród bliskich. Ponadto proponujemy niezwykle dobrą terapię, która z powodzeniem sprawdziła się na mnóstwie pacjentach. W obecnej chwili są oni silnymi ludźmi, nie zniewolonymi od jakichkolwiek zniewoleń.

Wyróżniamy się także komfortowymi warunkami. Prezentujemy zasadę, że by leczenie przyniosło rezultaty, powinniśmy podarować naszym pacjentom wygodę. Dbamy o pyszną niejednolitą dietę, proponujemy szereg zajęć aktywnych, udostępniamy pomoc specjalisty w razie konieczności, proponujemy ciekawe projekcje filmowe i zajęcia związane ze sztuką.

Nasz ośrodek uzależnień WANT to miejsce wiary na lepsze jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego