Ośrodek Uzależnień - Gdynia

Ośrodek Uzależnień - Gdynia - WANT
Ośrodek Uzależnień - Gdynia

Z pewnością z wielu nas na wyrażenie "ośrodek uzależnień" w mózgu kreuje wyobrażenie brzydkiej, przepełnionej placówki o wątpliwym działaniu. My pokazujemy, że tak nie musi być, że uzależnieni zasługują na niekłamany respekt i czasami po prostu zbyt głęboko pogubiły się w życiu. Ośrodek uzależnień 60km od miasta Gdynia to bardziej wygodny pensjonat na zaciszu w samym centrum Kaszub. Komfortowe pokoje, spokojna atmosfera, mała liczba pacjentów w jednym czasie przebywająca w ośrodku uzależnień, sprzyja wyciszeniu.

Ośrodek uzależnień - kto powinien skorzystać?

Do ośrodka uzależnień niedaleko Gdyni zachęcamy przede wszystkim ludzi, które nie radzą sobie z trudnymi słabościami i pomimo walki nie udało im się wygrać z nałogiem. Zachęcamy także osoby, których głównym krokiem w walce o lepsze jutro będzie decyzja o odwiedzeniu nas. Zapraszamy także tych, którzy terapię odwykową mają już w historii i pragną dzielić się swoimi wspomnieniami podczas spotkań z innymi pacjentami. To bardzo istotne dla wszystkich stron.

Dlaczego nasz ośrodek uzależnień?

Nasz ośrodek uzależnień WANT na kaszubach wywyższa się przede wszystkim wspaniałą kadrą. To ludzie, którzy często sami pamiętają swoje problemy z uzależnieniem lub innym uzależnieniem w sposób bezpośredni lub pośredni, np. w rodzinie. Ponadto realizujemy bardzo skuteczną terapię, która z powodzeniem sprawdziła się na wielu pacjentach. Dziś są oni szczęśliwymi ludźmi, nie zniewolonymi od jakichkolwiek uzależnień.

Wyróżniamy się także dobrymi warunkami. Prezentujemy zasadę, że by terapia przynosiła rezultaty, powinniśmy dać naszym pacjentom komfort. Dbamy o pyszną niejednolitą dietę, proponujemy wiele zajęć aktywnych, udostępniamy pomoc lekarza w razie potrzeby, proponujemy interesujące projekcje filmowe i zajęcia związane ze sztuką.

Nasz ośrodek uzależnień niedaleko miejscowości Gdynia to miejsce nadziei na lepsze jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego