Ośrodek Uzależnień – Pomorskie

Ośrodek Uzależnień – Pomorskie - WANT
Ośrodek Uzależnień – Pomorskie

Wiele ludzi zadaje sobie pytanie czym jest właściwie ośrodek uzależnień i jaka jest jego rola. Każda placówka to szansa na lepsze życie. To trudna praca, która owocuje później przez całe życie. To poważny krok do przodu, a czasami totalne odbicie się od dna, z którego wydawałoby się nie ma już wyjścia.

Nasz ośrodek uzależnień

Staramy się, aby nasz ośrodek uzależnień był miejscem przyjaznym, by każdy czuł się tam jak u siebie w domu. Panuje tu kameralna atmosfera, ponieważ pacjenci, których liczba sięga maksymalnie kilkunastu, zakwaterowani są w przytulnym domku. Każdy ma swoją komfortową przestrzeń, a gdy potrzebuje samotności, znajdzie ją nie tylko w pomieszczeniach, ale także w pięknej okolicy najbardziej malowniczego miejsca w województwie pomorskim.

Na czym polega pobyt w ośrodku uzależnień

Osoby uzależnione przebywające w naszym ośrodku, pomimo pięknego otoczenia i komfortowych warunków niestety nie przyjeżdżają tu na wakacje. Czeka na nich ciężka praca nad sobą, własnymi słabościami i walka o lepszą przyszłość. To czas wyrzeczeń, ważnych przemyśleń, przewartościowania niektórych spraw. Trzeba będzie czasami podejmować trudne i bolesne decyzje i wrócić do spraw ciężkich, by pożegnać je raz na zawsze. Jesteśmy pewni, że pobyt w naszym ośrodku uzależnień, zlokalizowanym w pięknym miejscu województwa pomorskiego będzie czasem oczyszczenia i zmiany na lepsze wielu sfer życia.

Ośrodek uzależnień w woj. pomorskie

By mimo wszystko trudy terapii były lepiej znoszone przez naszych pacjentów, zapewniamy im komfortowe warunki. Zakwaterowanie odbywa się w wygodnych pokojach, gwarantujących nutkę intymności. Ponadto serwujemy smaczne posiłki, a gdy ktoś jest objęty specjalną dietą, bierzemy te preferencje pod uwagę. Nasz dom to miejsce przytulne, z kameralną atmosferą i możliwością przyjemnego spędzania wolnego czasu.

Nasz ośrodek uzależnień to szansa na rozpoczęcie skutecznej terapii oparte o najskuteczniejsze i sprawdzone metody.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego