Ośrodek Uzależnień - Starogard Gdański

Ośrodek Uzależnień - Starogard Gdański - WANT
Ośrodek Uzależnień - Starogard Gdański

Zapewne z wielu nas na wyrażenie "ośrodek uzależnień" w głowie wytwarza wyobrażenie obskurnej, przepełnionej przestrzeni o wątpliwym działaniu. My udowadniamy, że tak nie musi być, że osoby uzależnione zasługują na duży szacunek i czasami po prostu zbyt głęboko pogubiły się w życiu. Ośrodek uzależnień stosunkowo niedaleko miasta Starogard Gdański przypomina bardziej wygodny hotel na zaciszu w samym sercu Kaszub. Komfortowe pokoje, kameralna atmosfera, mała ilość pacjentów jednorazowo przebywająca w ośrodku uzależnień, sprzyja terapii.

Ośrodek uzależnień WANT - kto powinien skorzystać?

Do ośrodka uzależnień położonego 60km od miasta Starogard Gdański zachęcamy przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie z trudnymi słabościami i pomimo prób nie udało im się wygrać z nałogiem. Zapraszamy także osoby, których głównym krokiem w walce o pozytywne jutro będzie decyzja o pobycie u nas. Zapraszamy także tych, którzy terapię odwykową mają już za sobą i pragną dzielić się swoimi wspomnieniami podczas mitingów z innymi pacjentami. To bardzo ważne dla obu stron.

Dlaczego nasz ośrodek uzależnień?

Nasz ośrodek uzależnień WANT położony niedaleko Starogardu Gdańskiego wyróżnia się przede wszystkim cudowną kadrą. To terapeuci, którzy często sami mieli problemy z alkoholem lub innym uzależnieniem w sposób bezpośredni lub pośredni, np. wśród bliskich. Ponadto proponujemy niezwykle skuteczną terapię, która z powodzeniem sprawdziła się na mnóstwie pacjentach. W obecnej chwili są oni szczęśliwymi ludźmi, nie zniewolonymi od jakichkolwiek uzależnień.

Wyróżniamy się także komfortowymi warunkami. Wyznajemy zasadę, że by terapia przynosiła skutki, powinniśmy dać naszym pacjentom komfort. Dbamy o pyszną niejednolitą dietę, proponujemy wiele zajęć sportowych, udostępniamy opiekę specjalisty w razie konieczności, proponujemy ciekawe projekcje filmowe i zajęcia związane ze sztuką.

Nasz ośrodek uzależnień WANT to przestrzeń wiary na lepsze jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego