Ośrodek Uzależnień – Ustka

Ośrodek Uzależnień – Ustka - WANT
Ośrodek Uzależnień – Ustka

Zapewne z wielu nas na słowa "ośrodek uzależnień" w głowie kreuje wyobrażenie brzydkiej, przepełnionej placówki o niekoniecznie dobrym działaniu. My udowadniamy, że tak nie musi być, że uzależnieni zasługują na niekłamany szacunek i często po prostu za mocno pogubiły się w życiu. Ośrodek uzależnień położony 100km od miasta Ustka przypomina bardziej wygodny pensjonat na zaciszu w samym sercu Kaszub. Komfortowe pokoje, kameralna atmosfera, mała ilość domowników jednorazowo przebywająca w ośrodku uzależnień, sprzyja terapii.

Ośrodek uzależnień - dla kogo?

Do naszego ośrodka uzależnień położonego stosunkowo niedaleko miasta Ustka zachęcamy szczególnie osoby, które nie radzą sobie z własnymi nawykami i pomimo prób nie udało im się przezwyciężyć z uzależnieniem. Zapraszamy także osoby, których głównym krokiem w walce o pozytywne jutro będzie myśl o odwiedzeniu nas. Zapraszamy także tych, którzy terapię odwykową mają już za sobą i chcą dzielić się swoimi wspomnieniami podczas spotkań z innymi pacjentami. To bardzo istotne dla wszystkich stron.

Dlaczego nasz ośrodek uzależnień?

Nasz ośrodek uzależnień wyróżnia się przede wszystkim wspaniałą kadrą. To ludzie, którzy często sami pamiętają swoje problemy z alkoholem lub innym uzależnieniem w sposób bezpośredni lub pośredni, np. w rodzinie. Ponadto realizujemy niezwykle dobrą terapię, która z dobrym skutkiem sprawdziła się na mnóstwie pacjentach. Dziś są oni szczęśliwymi ludźmi, wolnymi od jakichkolwiek uzależnień.

Wyróżniamy się także dobrymi warunkami. Wyznajemy zasadę, że by leczenie przyniosło rezultaty, powinniśmy podarować naszym pacjentom wygodę. Dbamy o pyszną urozmaiconą dietę, proponujemy szereg zajęć aktywnych, udostępniamy opiekę specjalisty w razie konieczności, proponujemy interesujące projekcje filmowe i zajęcia związane ze sztuką.

Nasz ośrodek uzależnień 100km od Ustki to miejsce nadziei na lepsze jutro!

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego