Ośrodki Leczenia Alkoholizmu Pomorskie

Ośrodki Leczenia Alkoholizmu Pomorskie - WANT
Ośrodki Leczenia Alkoholizmu Pomorskie

Ośrodki leczenia alkoholizmu zarówno w województwie pomorskim, jak i w całej Polsce, mają za zadanie wyprowadzić z nałogu ludzi uzależnionych. I nie mówimy tu tylko o nałogu alkoholowym, ale także o hazardzie, lekomanii czy bardzo groźnej narkomanii. Statystyki nie kłamią - uzależnienia co roku zbierają ogromne żniwo, także to śmiertelne. Właśnie ośrodki leczenia uzależnień, w tym alkoholizmu, są czasami ostatnią deską ratunku, dla osób potrzebujących specjalistycznej pomocy. W województwie pomorskim istnieje wiele tego rodzaju placówek, jednak każdy z nich proponuje inne warunki.

Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu - Czym się wyróżnia?

Na tle innych ośrodków leczenia alkoholizmu nasza placówka wyróżnia się kilkoma czynnikami:

1. Komfortowe warunki - na pacjentów czekają wygodne pokoje, w których wypoczną po trudach terapii i będą się w nich czuć jak w domu.

2. Kameralna atmosfera - jednorazowo w ośrodku leczenia alkoholizmu przebywa maksymalnie kilkanaście osób, co daje atmosferę spokoju i dyskrecji.

3. Certyfikowani Terapeuci z doświadczeniem - i to nie tylko tym ze strony terapii oraz wykształcenia specjalistycznego. Wielu z nich z autopsji zna problem alkoholizmu, czy to z własnego otoczenia, czy własnej osoby. To daje im zupełnie inne spojrzenie na każdą sprawę, wielką wiarygodność i skuteczność leczenia.

4. Sprawdzone metody terapeutyczne, poparte naukowo i doświadczalnie.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy ośrodka leczenia alkoholizmu?

Wiele osób borykających się z alkoholizmem nie pozwala sobie pomóc. Gdy nawet dostrzegą problem, nie decydują się na terapię z wielu powodów. Czasami jest to wstyd, czasami brak czasu, innym razem są przekonani o własnych siłach. Niestety, im szybciej rozpocznie się terapię w ośrodku leczenia alkoholizmu, tym większe i szybsze szanse na całkowite pożegnanie się z nałogiem. W województwie pomorskim jesteśmy najlepszą placówką pomagającą ludziom uzależnionym. Warto skorzystać z tej wyciągniętej ręki.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego