Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Pomorskie

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Pomorskie - WANT
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Pomorskie

Podczas terapii bardzo ważnym czynnikiem jest spokój. Powinien to być czas wyciszenia, budowania wartości na nowo, przemyśleń nad własnym życiem. Niestety często państwowe ośrodki nie dają takiej możliwości poprzez przepełnienie lub złą lokalizację. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień zlokalizowany w województwie pomorskim to miejsce ustronne, położone wśród kojącej natury. To czas wyciszenia w kameralnej atmosferze, wśród grupy kilkunastu innych pacjentów, z którymi bardzo łatwo budować relacje i zaufanie.

Kompleksowa opieka w prywatnym ośrodku

Silą naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w województwie pomorskim są terapeuci. To grupa specjalistów posiadających odpowiednie wykształcenie. Jednak ich prawdziwą zaletą jest fakt, że kiedyś sami zostali postawieni w trudnej sytuacji związanej z uzależnieniem. Te przykre doświadczenie pozwoliło im poznać nałóg "od kuchni". Dziś sami chcą pomagać ludziom, którzy borykają się z alkoholizmem, lekomanią, narkomania czy uzależnieniem od hazardu.

Dlaczego prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Nasz prywatny ośrodek to miejsce gwarantujące pełną dyskrecję. Na końcu świata, w urokliwej miejscowości w województwie pomorskim znajduje się dom, który skrywa sobie świat zmian i lepszego życia. Dzięki komfortowym warunkom nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień wyróżnia się na tle innych tego typu placówek w województwie pomorskim. Wygodne pokoje, dieta dostosowana do preferencji pacjentów, dostęp do zajęć na basenie, sauny i innych atrakcji, urozmaicają pobyt i uczą organizacji czasu wolnego, bez nałogu. Wbrew pozorom jednak nie jest to czas wakacji i odpoczynku, a ciężkiej pracy nad sobą, własnymi słabościami. Nikt jednak nie zostaje ze swoim problemem sam. Terapeuci pomagają wyjść z nałogów, prowadzą spotkanie, układają dokładnie plan dnia. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień to miejsce dla ludzi, którzy chcą zawalczyć o lepsze jutro bez względu na to, jak daleko posunięty jest już nałóg.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego