Prywatny Ośrodek Uzależnień – Pomorskie

Prywatny Ośrodek Uzależnień – Pomorskie - WANT
Prywatny Ośrodek Uzależnień – Pomorskie

Czasami wydaje nam się, ze zostaliśmy postawieni w sytuacji bez wyjścia. Że nie ma dla nas ratunku i z hukiem spadliśmy na totalne dno. Że wszystkie relacje zostały na zawsze zatracone, a system wartości runął jak mur. Nasz prywatny ośrodek uzależnień udowadnia, że z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji jest wyjście, a dno jest po to, by się od niego odbić i ze zdwojoną siłą wystartować w nowe życie. Dajemy ludziom nadzieję na lepsze jutro, pokazujemy, jak wiele jest do stracenia i jaką moc ma w sobie każdy człowiek.

Ośrodek uzależnień szansą na lepsze jutro

Nasz prywatny ośrodek uzależnień położony jest w sercu pięknego województwa pomorskiego, w okolicy kaszubskich, kojących lasów. To idealne miejsce, by całkowicie na chwilę pożegnać stary świat i wyjść odmienionym do nowego życia, wolnego od nałogów, złych sytuacji i burzenia związków międzyludzkich. Jesteśmy po to, by pomóc każdej osobie uzależnionej.

Jak wygląda terapia w naszym ośrodku

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdy chorzy podejmują trudną decyzję o rozpoczęciu leczenia. Pierwszym etapem terapii w naszym prywatnym ośrodku uzależnień w województwie pomorskim jest często detoks. Bez uwolnienia ciała od działania alkoholu lub innej substancji odurzającej, nie można rozpocząć właściwego leczenia. Detoks odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry medycznej. Wszystko jest bezpieczne, skuteczne i przynoszące oczekiwane rezultaty. Po tym etapie możemy przejść do terapii właściwej opierającej się na spotkaniach grupowych, rozmowach indywidualnych, zajęciach pomagających wyrazić siebie, uczących planować swój czas w ciągu dnia. Zachęcamy do uprawiania sportu, który świetnie i zdrowo zastępuje nałóg.

Udział rodziny w terapii

Dzięki dogodnemu położeniu prywatnego ośrodka uzależnień w sercu województwa pomorskiego rodzina i najbliżsi osób leczonych mogą łatwo tu dotrzeć i także być częścią terapii. Zapraszamy bliskich na zajęcia, gdzie uświadamiamy na czym polega nałóg i uczymy jak reagować w różnych sytuacjach.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego