Terapia Alkoholowa – Gdańsk

Terapia Alkoholowa – Gdańsk - WANT
Terapia Alkoholowa – Gdańsk

Jesteśmy ośrodkiem leczenia uzależnień, zlokalizowanym na Kaszubach, blisko Gdańska na Kaszubach. Leczenie opieramy o sprawdzony model, który pomógł już wielu osobom uporać się z nałogiem. Stawiamy na szturm, oddziałujący na każdą sferę życia i wrażliwości osoby uzależnionej, by uzyskać szybkie i przede wszystkim trwałe efekty.

Położenie ośrodka terapii

Terapia alkoholowa jest prowadzona w zacisznym miejscu z dla od dużych miast. Ośrodek WANT położony jest w sercu Kaszub, gdzie pacjenci mają dostęp do wszechobecnej natury. To pomaga im zachować anonimowość oraz odciąć się od bieżącego świata. Jednocześnie jest tu łatwy dojazd z Gdańska i innych części Pomorza.

Warunki w jakich odbywa się terapia

Podczas terapii alkoholowej chcemy zadbać nie tylko o ducha naszych pacjentów, ale także o ich ciało. Oznacza to, że wszystkie osoby zakwaterowane są w komfortowych pokojach w przytulnym domu. Tworzymy kameralną atmosferę, opartą na wzajemnym zaufaniu oraz wsparciu. Ponadto dbamy o indywidualne preferencje żywieniowe, a nasi pacjenci są objęci stałą opieką lekarską.

Co jest najważniejsze

W naszej terapii główną rolę gra dokładnie sprecyzowany plan dnia. Zawiera on m.in. spotkania grupowe, indywidualne, mitingi, zajęciach filmowe czy rekreacyjne. Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach na siłowni czy basenie, a otaczająca natura zaprasza do spacerów w ramach nordic walking. A to wszystko rzut beretem od stolicy województwa - Gdańska.

Terapia alkoholowa krokiem do normalnego życia

Terapia alkoholowa nie jest łatwa ani przyjemna. Czasami trzeba myślami powrócić do najcięższych i najbardziej wstydliwych momentów życia, by oczyścić myśli i spróbować od nowa budować relacje. Nasz ośrodek terapeutyczny koło Gdańska pokazuje, że nie zostajecie ze swoim problemem sami, a nadzieja umiera ostatnia. Podejmijcie pierwszy krok i dajcie sobie szansę na lepsze jutro.

Nasz Cennik - Terapii leczenia uzależnienia alkoholowego